קולנוע פאר

קולנוע פאר

קולנוע פאר

קולנוע פאר

תכירו את החוגים שלנו

פינת היוגה

היוגה היא אימון גופני-רוחני המשלב תנוחות, תנועה, נשימה ומדיטציה, שמקורו בחוכמה הינדית בת אלפי שנים. המילה "יוגה" נגזרת משורש המילה הסנסקריטית יוג Yuj שמשמעותה להתאחד, ומהמילה יוק Yoke שמשמעותה לכוון. הכוונה היא לאיחוד בין התודעה והנשמה, מצב בו החושים מתכנסים פנימה ואין מחשבות המסיחות את תשומת הלב. במצב זה התודעה שלווה ואנחנו מתמזגים עם המהות של עצמנו. תרגול יוגה נועד להחזיר את הגוף למצבו הטבעי- מצב של גמישות, איזון, חיוניות, עוצמה וקלילות. לאורך השנים היוגה התפתחה למגוון אסכולות (אשטנגה, איינגר, פאוור יוגה, ביקרם יוגה ועוד ועוד) כך שכל אחד יכול להתחבר ליוגה בדרך המתאימה לו ביותר.

איזו יוגה הכי מתאימה לך?

שיעור יוגה למתחילים.
כל שיעור מתמקד בהיבט אחר של היוגה: נשימה ותנועה, תנוחות ויציבה.
השיעור מתאים גם למתרגלים ותיקים המעוניינים להעמיק את התירגול האישי.
היוגה הקלאסית מתבססת על מגוון טכניקות המורכבות מהנפות ידיים, תנועות של כפות הידיים והרגליים, פיתולים, סיבובי ראש וכפיפות המשולבים בתרגילי נשימה.
תירגול פיזי המחזק גוף ונפש. חיבור הנשימה עם התנועה- ויניאסה = זרימה.
ביצוע סדרת תנועות משתנה בתיאום של תנועה ונשימה, כך שהמחשבה מרוכזת בנשימה ובצורה זו נוצר איחוד בן הגוף לנפש והרגשת הרמוניה פנימית.
אשטנגה נחשבת לשיטה הדינאמית ביותר ביוגה.
השיעור מורכב מרצף תנוחות המחזקות את מערכת השלד והשרירים, בשילוב עם נשימה וריכוז. האימון מורכב מסדרות אימון הנפתחות בברכת שמש אינטנסיבית, לאחר מכן מגיעות תנוחות העמידה ובסוף האימון תנועות הפוכות וכן האטת הגוף והתודעה לכדי הרפיה מלאה בסיום השיעור.

אז איך נרשמים?

נרשמים לשיעור!

בכל יום, 24 שעות לפני מועד השיעור - אנחנו פותחים את ההרשמה לשיעורים. להלן דוגמא: אם אתם רוצים להירשם לשיעור ZUMBA בחמישי ב-8:30, שימו לעצמכם תזכורת להירשם ביום רביעי החל מ-8:30 בבוקר (יש לכם יממה שלמה להירשם)... פשוט לחצו על כפתור ההרשמה בצד שמאל של הטבלה וזהו, במידה ויש מקום, אתם בפנים.


סטנד ביי! (רשימת המתנה)

במידה והשיעור מלא, תוכנסו לרשימת ההמתנה. אבל אל דאגה! רשימות ההמתנה שלנו עובדות. במידה ויתפנה מקום, תקבלו הודעת סמס! 

החלטתם לבטל?

לא יכולים להגיע? באסה! רק אל תשכחו להודיע לנו כדי שאחרים יוכלו להנות מהשיעור (מועדון חברים אמרנו?). ביטול ההשתתפות בשיעור - דרך האתר באיזור האישי שלכם!

השיעור לא יתקיים.
בחר לך שיעור אחר.

שיעור חדש במערכת.
שווה לנסות!

השעה/ המדריך שונו.
תהיו ערניים!

לירון לוי

מנהלת סטודיו

תנו למנהלת להשחיל מילה!

מאז ומתמיד הספורט היה חלק מאורח החיים שלי, כך שהצעד הטבעי מבחינתי היה להפוך אותו למקצוע. כמנהלת הסטודיו של קולנוע פאר, השאיפה שלי היא להציע מגוון רחב ככל הניתן של שיעורים כדי לאפשר לכל מתאמן למצוא את הסגנון ואת המדריך שאליו הוא מתחבר, ושיהיו לו כמה אלטרנטיבות שהוא אוהב ויכול לבחור מביניהן.
שלא כמו במקומות אחרים, הסטודיו שלנו לא מחלק את השיעורים לפי רמות אלא לפי המדריכים וסוגי השיעורים. המדריכים שלנו תמיד יהיו המובילים בתחומם ויקפידו להעניק לכל מתאמן יחס אישי ותשומת לב פרטנית במהלך השיעור, וסוגי השיעורים תמיד יהיו מגוונים ומעודכנים בהתאם למגמות החדשות והמובילות בעולם. גם החלוקה המסורתית לשיעורי גברים ושיעורי נשים לא קיימת אצלינו. בין אם זה שיעור קיקבוקס או יוגילאטיס- בנות, בנים, כולכם מוזמנים. אז למה אתם עוד מחכים?...

דברו איתי במייל