קולנוע פאר

קולנוע פאר

קולנוע פאר

קולנוע פאר

חדר הכושר

שמעו סיפור...

כשתכנסו אלינו, המקום הראשון שתראו הוא המפלס התחתון, המיועד לאימונים אשר מדמים את התנועות הטבעיות של הגוף ביומיום: אימון פונקציונאלי- טבעות, קופסאות קפיצה, קטל-בלס, חבל טיפוס, פלטות באמפרים מיוחדות לתרגילי הנפות ותרגילים מאתגרים ומורכבים, שיוציאו מכם את האתלט שחבוי בכם עמוק בפנים.
השלב הבא- עולים כמה מדרגות למפלס האמצעי, שהוא עולם של אינסוף אפשרויות: מכשירים המאפשרים לתכנן אימון על קבוצות השרירים למתאמנים מתחילים, למתאמנים בשיקום וגם למי שאין לו הרבה זמן או סבלנות לזוז יותר מדי ועדיין יכול להרוויח את השינוי המיוחל. בנוסף, במפלס הזה איזור לרצועות TRX לשימוש חופשי, מתח, ועוד אביזרים שיגרמו לכם לבדוק את הגבולות שלכם ולגוון את האימון.
במפלס העליון מחכים לכם מסילות, מכשירים אליפטיים ואופני ספינינג.

הנכס הגדול ביותר של המועדון הוא צוות המדריכים שלנו, שחיים את המקצוע גם מעבר לעבודה. ספורטאים ברובם, שרואים את העבודה שלהם כייעוד. מעבר לפעילות הרגילה, כל מתאמן שרוצה בכך יכול לפגוש את אחד המדריכים פעם בחודשיים לבניית תכנית אימונים אישית!

בקיצור, כל מה שאי פעם חשבתם על מועדון כושר- כנראה הולך להשתנות פה… מחכה לכם כאן  חוויה אחרת, שונה ומפתיעה- חוויה שאסור לפספס!

ככה בונים!

תוכנית אימון

רק צריך לקבוע פגישת תוכנית אימון עם מאמן שיחכה לכם במועדון במועד שקבעתם, יציג בפניכם את תוכנית העבודה שכוללת אירובי, כוח וגמישות ויבנה לכם את המסלול הנכון ביותר עבורכם. משך הפגישה 45 דקות ואנחנו ממליצים לקבוע כל 8 שבועות, שזה הזמן הנכון פיזיולוגית לעשות קפיצת מדרגה ולרענן את תוכנית האימון. זה גם הזמן לקחת מדדים של משקל, אחוזי שומן והיקפים ולראות איפה אתם עומדים. איך קובעים? שלחו לנו בקשה ממש פה בלינק למטה ונקבע לכם תוכנית.

אני רוצה לקבוע תוכנית אימון

ארז גרנצל

יש לנו מנהל מקצועי, ויש לו מה להגיד על כל זה!

ספורט תמיד היה חלק מהחיים שלי. מעבר לקורס המאמנים בוינגייט, תמיד עניין אותי התחום של פיתוח יכולות אתלטיות לספורטאים. גם מול הצוות שלי וגם מול המתאמנים שלי, חשוב לי להתמקד בתנועתיות, גיוון, ובעיקר להנות מהאימון!

בעל תואר ראשון במנהל עסקים בשילוב לימודי תעודה בוינגייט הכוללים: ניהול ספורט, ניהול מערכות בריאות ואימון ספורטאים ואתלטים. מתמחה בפיתוח יכולות אתלטיות, אימון פונקציונלי ו-TRX, אימוני OUTDOOR, שיקום ומניעת פציעות, הרזיה ופיתוח גוף ואימון קטינים וצעירים.

יחד איתי ישנה קבוצה של מאמנים מקצועיים אשר אוהבים את מלאכתם. הם צמחו אל תוך ומתוך אהבת האדם והתנועה. אני והצוות שאיתי נשמח לעזור וללוות כל אחד ואחת מכם.
דברו איתי במייל